Kurs prognoz astrologicznych

Chcesz zrozumieć jakich energii możesz się spodziewać w kolejnych tygodniach, miesiącach i latach?

Naucz się robić swoje własne prognozy astrologiczne!

astronomicznej Clock

Ten kurs pomoże Ci zrozumieć związek cykli planetarnych z wydarzeniami na Ziemi i naszymi doświadczeniami oraz zrozumieć jak praktycznie wykorzystywać tę wiedzę w życiu codziennym.

12h kursu nagraniami

co miesiąc spotkania live

masa praktycznych materiałów do ćwiczeń

Nie musisz znać podstaw astrologii, a jeśli je masz dowiesz się jak wykorzystywać je w praktyce.

Kurs jest podzielony na 3 moduły:

1. TEORIA

Czym jest horoskop i z czego się składa. Jak odczytywać zawarte w nim informacje. Co oznaczają symbole. Wartości i energie planet, znaków zodiaków i domów.

2. TECHNIKA

Cykle i aspekty planetarne oraz ich wpływ na indywidualne horoskopy. Nauczysz się jak odczytywać tranzyty oraz wykorzystywać profekcje roczne, aby lepiej rozumieć ich wpływ na aktywowanie poszczególnych aspektów w horoskopie.

3. PRAKTYKA

Jak stosować tworzyć prognozy i tworzyć trafne interpretacje, czyli najważniejsza część kursu, w której będziemy omawiać praktyczne zastosowanie astrologii w życiu codziennym.

Ten kurs pozwoli Ci zacząć wykorzystywać astrologię do lepszego zrozumienia Twojej codzienności.

Dzięki tej wiedzy możesz planować swoje działania ze świadomością czy jest to bardziej czy mniej sprzyjający moment na podjęcie działania. Jest to najbardziej praktyczne zastosowanie astrologii w życiu codziennym.

Pomogę Ci nauczyć się astrologii w skuteczny i efektywny sposób. Pokażę Ci jak tworzyć jasne i skuteczne interpretacje tranzytów, które pozwolą Ci tworzyć własne prognozy astrologiczne.