Czy zastanawiasz się kim jesteś? Dlaczego zachowujesz się tak a nie nie inaczej? Co sprawia, że jesteś taką osobą? Twój horoskop urodzeniowy zawiera wiele wskazówek, które pozwolą Ci lepiej zrozumieć siebie i Twoją historię.

Układ planet w momencie urodzenia wskazuje unikatowy plan życia i osobowości poszczególnych osób ze uwzględnieniem wszystkich potencjałów i wyzwań. Zrozumienie tych wzorów od tysięcy lat pomaga ludziom na świecie nawigować swoim życiem. Jeśli czujesz gotowość na zagłębienie się w siebie analiza horoskopu urodzeniowego jest idealnym początkiem przygody astrologią.

Konsultacja trwa 90-120min. Jest przestrzeń na zadanie pytań, wyklarowanie ewentualnych niejasności i pogłębienie istotnych tematów.

Po spotkaniu otrzymujesz nagranie w wersji audio i wideo.

Cenna 666 PLN obowiązuje przy pierwszej konsultacji ze mną.

666 PLN

Horoskop urodzeniowy
Pierwsza Konsultacja

Konsultacje

Astrologia jest językiem kosmicznych energii.

Jej zrozumienie pozwala sprawnie żeglować po falach życia.

Konsultacje dodatkowe

222/333/444 PLN

30/60/90 min

 

Konsultacje dodatkowe do opcja dla powracających klientów, którzy odbyli już ze mną konsultację horoskopu urodzeniowego. To są spotkania pogłębiające konkretne tematy poprzez dodatkowe techniki włączając w nie profekcje roczne czy uwalnianie zodiakalne. Dodatkowa konsultacja jest zazwyczaj zagłębieniem się nie tylko w dalsze zakamarki naszych tożsamości, ale również całej historii naszego życia z uwzględnieniem historii oraz potencjałów rysujących się w nadchodzących cyklach życia. 

moons.jpeg

Prognozy miesięczne

77 PLN

Chcesz wiedzieć czego spodziewać się w najbliższym miesiącu? Jakie energie będą dominować? Jak nadchodzące tranzyty planetarne wpływają na Twój osobisty horoskop?

Prognoza miesięczna jest praktycznym rozwiązaniem, które pomoże Ci sprawnie nawigować przez to niesamowite doświadczenie, którym jest ludzkie życie.

Prognozy można zamawiać w pojedynczo na wybrany miesiąc lub pakietach na 3, 6 lub 12 miesięcy. Przy wykupieniu pakietu otrzymasz prognozę zawsze do 25-ego dnia miesiąca poprzedzającego miesiąc, którego dotyczy prognoza.

Astrologia Mapa

Osobisty kalendarz na 12 miesięcy

666 PLN

Chcesz wiedzieć jakich energii spodziewać się w kolejnych 12 miesiącach?

Analiza tranzytów planet w odniesieniu do Twojego horoskopu urodzeniowego pozwoli Ci efektywnie zaplanować swój czas i przygotować się na nadchodzące wydarzenia.

 

Koszt i czas konsultacji zależy od jej zakresu. Po spotkaniu otrzymujesz nagranie oraz kalendarz z najważniejszymi punktami i ich interpretacją. 

Chcesz umówić się na konsultację? 

A może masz jakieś dodatkowe pytania?

Napisz do mnie:
Do przygotowania konsultacji będą potrzebne

data, miejsce i możliwe najbardziej dokładna godzina

Twojego urodzenia
Wszystkie konsultacje odbywają się w formie spotkań przez zoom i są nagrywane.
Po spotkaniu otrzymasz ode mnie nagranie w wersji audio i wideo.